برگزاری مراسم جشن روز کارگر وِیژه نارنجی‌پوشان سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک

Posted by:admin
11 May 0   0

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک
۷۰۰ نفر پرسنل خدوم شهرداری مسئول بهداشت و سلامت مردم هستند 
جشن روز کارگر ویژه نارنجی پوشان  به همت سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک مصادف با نیمه شعبان در کانون فرهنگی امام علی (ع) برگزار شد .
مراد علی عباسی در مراسم جشن روز کارگر ویژه نارنجی پوشان اظهار داشت : سازمان مدیریت پسماند با خانواده بزرگ که متشکل از ‌۷۰۰ نفر پرسنل زحمتکش کارگری است به صورت شبانه روزی که بخش عمده آن در ساعات شب که همه شهروندان در حال استراحت هستند در حال ارایه خدمات می باشدو کارگران زحمتکش شهرداری در حال تلاش و کوشش هستند که جای تقدیر دارد .
وی با بیان اینکه کارگران در تمام فصول در سرما و گرما شهر را نظافت و پاکسازی می کنند بیان داشت : کارگران در سطح شهر با ایثار و فداکاری تمام تلاش خود را در جهت حفظ  سلامت و بهداشت شهروندان می کنند که جای تقدیر دارد و باید بر دست تک تک کارگران بوسه زد ‌.
عباسی افزود :  پرسنل زحمتکش سازمان مدیریت پسماند همانند پزشکان  تمام تلاش را برای تامین سلامتی شهروندان به کار می گیرند . 
سرپرست مدیریت پسماند شهردلری اراک به مشکلات کارگران اشاره کرد و گفت : با همکاری شهرداری و شورای شهر پیگیری مشکلاتی همچون مسکن کارگران و مبحث کاری نارنجی پوشان که از جمله مشاغل سخت و زیان آور محسوب می شود در دستور کار قرار گرفته است که امیدواریم با پیگیری بتوانیم در حل مشکلات جامعه کارگری گام های مثبتی برداریم .
وی اظهار داشت :  سازمان مدیریت پسماند با هماهنگی دستگاه های ذیربط تمام تلاش خود را در جهت  مرتفع کردن مشکلات کارگری می کنند و با قول مساعد شهردار پرداخت معوقات صورت خواهد گرفت .