جلسه هماهنگی و ارائه گزارش عملکرد معاونت فنی و اجرایی

Posted by:admin

در تاریخ هشتم شهریورماه جلسه ای با موضوع ارائه گزارش فعالیت حوزه خدمات شهری سازمان با حضور سرپرست معاونت فنی اجرایی و ناظرین مناطق تشکیل شد. مراد علی عباسی در ابتدای جلسه ضمن تشکر و قدردانی از تلاش ها و زحمات همکاران به ویژه اقدامات صورت گرفته جهت افتتاح پروژه بزرگ الغدیر بیان داشت: با توجه به حجم عملیات و اقداماتی که همکاران جهت آماده سازی افتتاح پروژه الغدیر طی دو روز انجام دادند به جرات می توان گفت که انجام این کار یک مانور بسیار خوب برای سازمان بود و جا دارد از تلاشهای همه همکاران تشکر ویژه ای داشته باشم. چون کاری که بایستی طی یک ماه به ثمر می رسید طی ۴۸ ساعت با کیفیت بالا انجام شد.

 در ادامه عباسی در خصوص وضعیت رفت و روب و تنظیم شهر عنوان کرد: با توجه به نزدیک شدن فصل پاییز و آغاز خزان درختان بایستی در نظافت و رفت و روب معابر شهر دقت نظر بیشتری شود. به ویژه زیر کانالها، باغچه ها و حاشیه فضای سبز در معابر اصلی توجه بیشتری لازم دارد. همچنین مدیر عامل سازمان نسبت به هماهنگی در خصوص تشکیل ستاد زمستان تاکید کرد و گفت: امسال با توجه به اینکه کلیه فعالیت های خدمات شهری به عهده سازمان می باشد بایستی پیش بینی های لازم را جهت مواجهه با بارندگی ها و فصل سرما داشته باشیم. از همه ی همکاران انتظار دارم برنامه ریزی لازم را در خصوص تشکیل ستاد زمستان انجام داده و نتیجه را هر چه سریع تر اعلام نمایند. از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه رسیدگی به وضعیت رمپ و ایستگاه میانی تخلیه پسماندهای شهری بود که عباسی بیان داشت: یکی از اولویت های کاری که باید در دستور کار قرار بگیرد رسیدگی به وضعیت ایستگاه میانی است. با توجه به شیب و شکل رمپ ایجاد شده در هنگام بارندگی و لغزندگی، حمل و نقل و حرکت سمی تریلر ها دچار مشکل خواهد شد، که این مسئله نیازمند بازبینی و اصلاح می باشد تا در انجام امور خللی وارد نشود. ایجاد سرویس بهداشتی و نصب تجهیزات شستشوی خودرو های مکانیزه در محل ایستگاه میانی از دیگر برنامه های آتی است که در دستور کار قرار گرفت.

 در پایان این جلسه عباسی با اشاره بربهداشت و افزایش سطح سلامت کارگران و پاکبانان سازمان بر ضرورت برگزاری جلسات آموزشی H.S.E تاکید و انجام برنامه ریزی جهت بالا بردن ایمنی در کار را خواستار شد و مقرر شد همکارانی که در آستانه بازنشستگی هستند در اسرع وقت مشخص و کلیه اقدامات لازم جهت بازنشستگی انجام و نتیجه اعلام گردد.