پاکسازی ضربتی پوستر های غیر مجاز تبلیغات انتخابات

Posted by:admin

پاکسازی معابر عمومی از پوستر های غیر مجاز انتخاباتی
عوامل اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک در تاریخ 30 اردیبهشت ماه طی یک عملیات ضربتی با بکارگیری سه اکیپ اجرایی پوستر های غیر مجاز تبلیغات انتخابات را که در معابر عمومی چسبانده شده بود جمع آوری و پاکسازی نمودند. هر اکیپ  اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک با بکارگیری 15 نیروی کارگر ، یک دستگاه واتر جت و یک دستگاه نیسان وانت به همراه هیئت نظارت راس ساعت 15 روز گذشته عملیات خود را از میدان شهدا آغاز نمودند. 
اکیپ شماره یک حد فاصل میدان شهدا تا میدان شریعتی ، خیابان شریعتی ، خیابان شهید شیرودی و میدان ولی عصر (عج) و اکیپ شماره دو حدفاصل میدان شهدا تا انتهای خیابان محسنی ، خیابان ادبجو و انوری تا میدان البرز ، محدوده میدان سرداران ، خیابان پیروزی و ابتدای خیابان امام خمینی (ره) تا خیابان دکتر حسابی و اکیپ شماره سه حدفاصل میدان شهدا تا میدان شورا ، خیابان قائم مقام تا چهار راه لعلی را طی برنامه زمانبندی شده پاکسازی نمودند. گفتنی است اجرای عملیات پاکسازی پوستر های غیر مجاز انتخاباتی حسب دستور معاونت محترم قضایی دادگستری استان مرکزی و دستورالعمل اجرایی از هفته گذشته در اماکن عمومی و دولتی مورد اجرا گذاشته شده بود و همچنان عملیات پاکسازی ادامه دارد.
درپایان علی وروانی فراهانی سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک طی مصاحبه تلویزیونی با شبکه آفتاب و اعلام گزارشی اجمالی از اقدامات صورت گرفته نارنجی پوشان و عوامل اجرایی سازمان طی روز های گذشته در خصوص پاکسازی پوستر های غیر مجاز انتخاباتی در اماکن عمومی و دولتی از عموم شهروندان خواست تا با رعایت دستورالعمل های اجرایی نصب بنر و پوسترهای تبلیغاتی برای داشتن شهری زیبا و پاکیزه و حفظ پاکیزگی منظر شهری کوشا باشند.