بیانیه رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد

Posted by:admin

بیانیه رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد

 

علی وروانی فراهانی ، رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک  با صدور بیانیه‌ای از سوی خود و تلاشگران عرصه خدمت به شهروندان در مجموعه خدمات شهری سازمان ، دلبستگی و پایداری خود را به آرمان‌های امام (قدس سره) و تبعیت از رهبری و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی) اعلام کرد.

در این بیانیه آمده است: ایام نیمه خرداد، نقطه عطف یادآوری درس‌های الهی امام خمینی (قدس سره) است که با گذشت زمان و بروز وقایع مختلف، تدبر در آنها موجب معرفی ابعاد شگفت آن شخصیت عظیم الشأن می‌شود.

امام خمینی(قدس سره) شخصیتی بود خدا محور که وظیفه خود را به بهترین وجه، شناخت و در این راه با تاسی به تعالیم عالیه و انسان ساز اسلام عزیز و پیروی از اجداد طاهرینش (ع) و به ویژه سالار شهیدان (ع)، قلوب مشتاقان را با اخلاص، حکمت و موعظه‌ نیکو به سوی پروردگار عالم دعوت نمود و از سال42 با خیل دل‌های بیدار و همراهی توده‌های عاشق اسلام به مبارزه در میدان‌های مختلف نبرد با ظلم و استبداد و بی‌عدالتی پرداخت.

امام به ثقلین دست آویخت و آن را خط مشی زندگی فردی و اجتماعی و مبارزه خود ساخت؛ صادقانه مردم را به آن دو امانت عزیز سفارش نمود و خود شجاعانه و مردانه به هیچ هراس و مصلحت اندیشی ذلیل کننده در برابر قوای شیاطین عالم ایستاد و در عین حال یار و غمخوارمظلومان بود.

امام، همه سختی‌ها را به خاطر خدا تحمل کرد و در برابر چشمان بهت زده‌ جهانیان، آنچنان رحمت و نصر الهی را جلب نمود که نور امید در دل‌های مستضعفین جهان تابیدن گرفت و مصداق آیه مبارکه"إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرْکُمْ وَیُثَبِّتْ أَقْدَامَکُمْ" گشت.

سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک، دلبستگی و پایداری خود را به آرمان‌های امام (قدس سره) و تبعیت از رهبری و هدایت‌های رهبر معظم و حکیم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) اعلام کرده و ضمن حضور فعال در آیین انقلابی، عاطفی و ملی بزرگداشت حضرت امام (ره)، از ملت شریف ایران اسلامی دعوت می‌کنند تا دست در دست هم با اتکال به خدای سبحان و وحدت کلمه، عزم ملی و مدیریت جهادی خود را برای پیشرفت همه جانبه کشور به نمایش گذارند که بی‌تردید الله نگهدار این ملت و مظلومان جهان است. وَمِنَ النَّاسِ مَن یَشْرِی نَفْسَهُ ابْتِغَاء مَرْضَاتِ اللّهِ وَاللّهُ رَؤُوفٌ بِالْعِبَادِ".

روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک