اخبار حوزه سلامت و بهداشت

08 May
0
  0

جلسه هماهنگی اجرای طرح جمع آوری پسماند ویژه صنف آرایشگران برگزار شد

در روز سه شنبه هفدهم اردیبهشت ماه با حضور سرکار خانم صوفی رییس اتحادیه آرایشگران زنانه و جناب آقای رمضی رییس اتحادیه آرایشگران مردانه، جلسه توجیهی پیرامون چگونگی همکاری برای اجرای طرح جمع آوری پسماند ویژه آرایشگاه ها در محل سازمان مدیریت پسماند برگزار شد.

طبق توافق صورت گرفته در این جلسه پس از برگزاری دوره آموزشی برای آرایشگران محترم، مخزن ویژه جمع آوری پسماندهای تیز و برنده (سیفتی باکس) و کیسه های قرمز رنگ به صورت رایگان در آرایشگاه ها توزیع خواهد شد و توسط سازمان مدیریت پسماند به صورت هدفمند جمع آوری میگردد.

07 August
0
  0

ساماندهی سیستم جمع آوری پسماندهای عمرانی و بیمارستانی

ساماندهی سیستم جمع آوری پسماندهای عمرانی و بیمارستانیجلسه ای با موضوع ساماندهی سیستم جمع اوری و انتقال پسماندهای عمرانی و بیمارستانی و صنعتی در شورای اسلامی کلانشهر اراک در کمیسی

07 August
0
  0

ساماندهی پسماندهای عمرانی و جلوگیری از تخلیه غیر مجاز نخاله های ساختمانی

برگزاری جلسه هم اندیشی با حضور معاون و کارشناسان سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک و معاونین اجرایی مناطق و مدیر امور شهر شهرداری اراک پیرامون ساماندهی پسماندهای عمرانی و جلوگیری از تخلیه غیر مجاز نخاله های ساختمانی در راستای تنظیف و حفظ پاکیزگی و منظر شهری در دفتر ریاست سازمان.

07 August
0
  0

چاره اندیشی در خصوص مشکلات و معضلات سگهای بلاصاحب

تشکیل جلسه پیرامون چاره اندیشی در خصوص مشکلات و معضلات سگهای بلاصاحب۲۰ تیر جلسه ای با حضور نمایندگان مرکز بهداشت شهرستان جهاد کشاورزی سازمان محیط زیست و منابع طبیعی در دفتر ریاست

10 January
0
  0

بازدید دادستانی ، مرکز بهداشت استان و اداره کل دامپزشکی استان از مرکز دفن پسماند شهر اراک

چهارشنبه 20 دی ، دادستانی شهر اراک به همراه نمایندگان مرکز بهداشت و اداره کل دامپزشکی استان از مرکز دفن پسماند شهر اراک بازدید نمودند. این بازدید که بیشتر متمرکز بر بحث حضور پرندگان مهاجر و طرح جهادی پالایش تالاب میقان جهت مبارزه با شیوع بیماری آنفلانزای حاد پرندگان صورت پذیرفت که درمیان این بازدید از کارخانه پردازش و پناه گاه حیات نیز دیدن به عمل آمد.

10 January
0
  0

بررسی راهکارهای اندازه گیری و سنجش میزان و کیفیت پسماندهای صنعتی

جلسه با حضور جناب آقای علی وروانی فراهانی ریاست سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک و تنی چند از کارشناسان سازمان و نماینده سازمان حفاظت از محیط زیست استان سرکار خانم حسین پناهی و نماینده شرکت ماشین سازی اراک و نماینده سازمان صنعت معدن تجارت استان برگزار شد. طی این جلسه، نسبت به ارائه راهکارهای جمع آوری اطلاعات در خصوص نوع ، میزان و کیفیت پسماند صنعتی شهرستان پرداخته شد و درخصوص چگونگی تهیه فرم های ویژه جهت خود اظهاری کارگاه ها و کارخانجات بحث و تبادل نظر شد.

06 January
0
  0

نشست نقد و بررسی و هماهنگی ساخت و اجرای زباله سوز

برگزاری نشست هماهنگی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک با شرکت ماشین سازی اراک در خصوص ساخت سیستم زباله سوز بر پایه گازی سازی در مرکز دفن پسماند جهت امحای پسماندهای بیمارستانی و مطب ها. طی این نشست که با حضور ریاست و کارشناسان سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک و نمایندگان ماشین سازی اراک صورت پذیرفت که طی این جلسه نمایندگان شرکت ماشین‌سازی توضیحات لازم در خصوص نحوه کارکرد زباله سوز ومیزان پسماند ورودی و...

23 December
0
  1

اجرای عملیات جهادی نظافت و شستشو

اجرای عملیات جهادی نظافت و شستشوی سطح معابر و کوچه ها و المانهای شهری منطقه یک خدمات شهری ، قنات ناصری ، بلوار مهارت ، کوی صنعتی و ... توسط نارنجی پوشان منطقه یک سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک - 30 آذر 96

23 November
0
  0

ایمنی و بهداشت از اولویت‌های کار در حوزه خدمات شهری

علی وروانی فراهانی ریاست سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک از ضرورت پیگیری ایمنی در شعبات شب و روز مناطق خدمات شهری خبر داد و در این راستا عنوان کرد: با توجه به ضرورت پیگیری نکات ایمنی و رعایت بهداشت در شعبات شب و روز خدمات شهری با بازدید های مداوم از این شعبات و لیست برداری مشکلات و معضلات و پیگیری رفع موانع سعی در بهبود وضعیت کمی و کیفی وضعیت اجرای امور خدمات شهری داریم.

آمار بازدید کنندگان

 • ip سیستم شما54.242.25.198
 • تعداد بازدیدکنندگان
  • بازدیدهای امروز239
  • بازدیدهای هفته3,277
  • یازدید های ماه10,781
  • بازدید کل:151,208

پیوندها

 

دسترسی سریع

 

تماس با ما

 

 • آدرس: اراک - خیابان طالقانی جنب اداره برق حد واسط کوچه جودکی و مسجد
 • تلفن- ۳۲۷۹۲۱۲3 الی ۳۲۷۹۲۱۲5
 • ایمیل: info@swmarak.ir